top of page

HAKKIMIZDA

  VERMISOL Naturel Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanlı firmamız merkez ofisi İstanbul’da olup 2011 yılında kurulmuştur. Organik Solucan Gübresi, Torf, Cocopeat, İç ve Dış Mekan Süs Bitkileri İhracatı, Torf ve Gübre Mixleri ve Biokompostlama Sistemi firmamızın faaliyet alanıdır. 2011 yılı itibariyle tarım sektöründe, yurtdışı partnerlerimizle ürün gamını pazarlamayı hedeflemiştir.

  Firmamız, Türkiye’de hızla gelişmekte olan Organik Tarım’ın birinci derecede ihtiyaç duyduğu Organik Gübre girdisini, gerek teknolojik gerekse doğal sistemlerle karşılamayı stratejik olarak belirlemiş bulunmaktadır. Bu strateji çerçevesinde VERMISOL marka oluşumunu tamamlamıştır. VERMISOL Organik Solucan Gübresi, hem çiftçinin hem de toprakla ilişkisi olan tüketiciye direkt hitap etme özelliğine sahiptir. Organik solucan gübresi üretimi günümüzde değişik yöntemlerle yapılmaktadır.

 

  VERMISOL dünyada çok az kullanılan teknolojik sistemlerle üretilmektedir. Firmamız 2009’un 2.yarısından itibaren bu sistem üzerinde AR-GE çalışmalarını başlatmış, 2011 yılı itibariyle üretim prosesini oluşturmuştur. VERMISOL, el değmeden teknolojik bir sistem ile üretimini tamamlayıp nihai tüketicinin hizmetine sunulmuş bir üründür, yapısı itibariyle tüm üretim prosesi organiktir. 

   VERMISOL  müşteri  talepleri karşısında Baltık ülkelerinden Torf, Güney Asya ülkelerinden Cocopeat ithalatı yapmaktadır. Yurtdışı ülkelerinden gelen iç ve dış mekan süs bitkisi talepleri sonucunda da bitki ihracatına başlamıştır. Pazar talepleri karşısında her geçen gün ürün gamını genişleten VERMISOL 2016 yılı itibariyle Litvanya’da UAB VERMISOL LT. şirketini kurarak faaliyete geçirmiştir.

 

    Firmamız  VERMISOL  günden güne geliştirdiği üretim teknolojisi sayesinde tarım dünyasında yüksek kalite ve verimliliği hedef edinmiştir.

bottom of page