Yardım
Konular

Ödeme Şekli

vermisol.com sitesinde satılan ürünlerin ödemesi Finansbank sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir. Çeşitli banka kartlarına yönelik ayrıcalıklar ve taksitlendirme seçenekleri alışverişi yaptığınız anda özel fırsatlar olarak karşınıza çıkabilir.
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde hesap ekstrenizde bu harcamanız vermisol.com adıyla gözükecektir.

Başa Dön

Kargo Ücreti

vermisol.com 'da size sunduğumuz ürünler en uygun fiyatı yansıtacak şekilde hazırlanmaktadır. Bu nedenle ürünlerin fiyatlarının içine kargo fiyatı dahil değildir. Tek bir alışverişte almış olduğunuz ürünün tutarının belli limitler üzerinde olması durumunda kargo ücreti değişkenlik gösterebilir.

Başa Dön

Garanti Şartları

Satılan ürünlerin tamamı imalatçı veya ithalatçı firma garantisi altındadır. Ürün ile ilgili garanti şartlarından yararlanmak için tarafımıza gönderdiğinizde ürünün tüm kargo masrafları müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Başa Dön

Teslimat

Satın almış olduğunuz ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Satın almış olduğunuz ürünlerin teslimatını size gönderilen ürünün teslimat durumunu Hesabım / Siparişlerim altından takip edebilirsiniz. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Başa Dön

Sipariş İptali

Sipariş etmiş olduğunuz ürün kargoya teslim edilmeden önce siparişinizi iptal ederseniz, ürün iptalinizi hemen gerçekleştirebilir ve ödeme yaptığınız miktarı kredi kartınıza iade edebiliriz. Ürün kargolandıktan sonraki iade talepleriniz için İade Talebi bölümüne bakabilirsiniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür . Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Başa Dön

Gizlilik Taahhütü

Sitemizde alışveriş yaparken bizimle paylaşmış olduğunu kişisel bilgileriniz, ziyaret geçmişiniz ve iletişim bilgileriniz üçüncü kişi veya kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Tüm bilgileriniz şirketimizin güvenlik altyapısı kurulu sunucularında saklanmaktadır. Bu bilgileri sadece size ait olan kullanıcı adı ve şifre ile düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman vermisol.com üyeliğinden ayrılabilirsiniz.

Web sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde Kredi Kartınız'a ait hiç bir bilgi barındırılmamaktadır. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemlerde ödeme için gerekli bilgiler güvenli bağlantı üzerinden Banka kredi kartı merkezine aktarılmaktadır.

Başa Dön

Güvenlik Politikası

vermisol.com sitesinden yapmış olduğunuz işlemler (sipariş verme vb.) 128 bit'lik SSL sertifikası ile güvenlik altına alınmaktadır. Bu güvenlik ile sizin tarayıcınız ve bizim sunucumuz arasında başka kimsenin erişemeyeceği güvenli bir hat oluşturulmaktadır. Bu hat üzerinden göndermiş olduğunuz ve aldığınız tüm bilgiler 128 Bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. Sitenin güvenli iletişim alanına girdiğinizde adres satırında bulunan http:// ibaresi https:// ile değiştirilir ve tarayıcınızın adres çubuğunda veya alt çubuğunda bir kilit resmi belirir. Bu güvenli iletişim alanına girdiğinizi simgeleyen bir işarettir.

Başa Dön

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Başa Dön

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Başa Dön

Satış Sözleşmesi

vermisol.com 'dan alışveriş yapmanız durumunda maddeleri bulunan sözleşme karşılıklı olarak kabul edilmiş sayılır. Bu sözleşme satışınızı tamamlamadan bir önceki adımda karşınıza çıkacaktır.
vermisol.com 'dan alışveriş yapmanız için T.C kanunları tarafından reşit kabul edilme yaşı olan 18 yaşını bitirmiş olmalısınız.
vermisol.com 'da alışveriş için sitemizde kabul edilen Kredi Kartlarından kullanılabilir.
Söz konusu sözleşme ile satın almış olduğunuz ürünü, belirtmiş olduğunuz adrese sevk etmiş olduğunuzu ibraz etmiş olursunuz.
Teslimat, ürünün stokları ile sınırlı olduğundan, ürünün satın alma aşamasını tamamlamanız ürünün size sevk edilmesini garanti etmemektedir. Ürünün tarafınıza teslim edilemeyecek olması durumunda sizden tahsil edilen ücret Kredi Kartınıza tekrar aktarılacaktır.
Ürünler anlaşmalı kargo firmamız ile tarafınıza sigortalı olarak gönderilmektedir. Ürünü teslim aldığınızda Kargo görevlisi eşliğinde incelemeli ve hasarlı olduğunu düşünüyorsanız tekrar kargo görevlisi aracılığı ile geri göndermelisiniz.
Kargo paketinin teslim alınıp açıldığı durumlarda alışveriş tamamlanmış olarak kabul edilecektir.
Satın almış olduğunuz ürünleri 7 (yedi) gün içinde paketini açmadan ve kullanılmamış olarak tarafımıza iade edebilirsiniz.

Başa Dön

İade Şartları

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız .
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Başa Dön